Moteriški kvepalai tinkantys ir vyrams

Jei pro akis praleisite marketingo kampanijas, kurios kartais yra labai seksistiškos ir paremtos lyčių rolėmis, kurios šiuolaikiniame pasaulyje jau praktiškai nebeegzistuoja, galbūt atrasite naujų dalykų, kurie taps jūsų gyvenimo dalimi? Pavyzdžiui, kas pasakė, jog moteriški kvepalai, yra skirti tik moterims? Kas nutiktų, jei moteriškais kvepalais pasikvepintų vyras? Jei paklaustumėte bet kurio kvepalų eksperto, kuris išmano kaip ir iš ko yra pagaminti kvepalai, jis jums atsakytų, jog realiai tarp moteriškų ir vyriškų kvepalų skirtumo iš sudėties pusės nėra – tai tiesiog marketingas.

Nors nuo senų senovės medžio pagrindu pagaminti kvapai buvo laikomi vyriškais, o moteriški kvepalai dažniausiai remdavosi gėlėmis, šiais laikais šie aromatai yra maišomi, todėl tiek vienų, tiek kitų galima rasti ir ten, ir ten.

Šiais laikais egzistuoja moteriški kvepalai, kurie puikiai tiks kiekvienam vyrui.

Tom Ford Black Orchid

KvepalaiItin populiarūs Tom Ford kvepalai, savyje sutalpinantys jazminą, citriną, mandarinus ir dar daugelį kitų stiprių kvapų yra sukurti ir reklamuojami moterims, tačiau tikrai puikiai tiks ir kiekvienam vyrui.

Calvin Klein Obsessed For Women

Labai aromatingi kvepalai, kurių pirmtakai buvo pristatyti dar 1985 metais. Patys gamintojai šiuos kvepalus pristato tarsi praeities ir dabarties susidūrimą, susimaišymą tarp vyriškumo ir moteriškumo. Nors tas pats gamintojas taip turi ir kvepalus pavadinimu Obsessed for Men, tiek šie, tiek ir Obsessed For Women puikiai tiks vyrams. Jei bijote eksperimentuoti ir manote, jog jums moteriški kvepalai gali netikti, galite įsigyti itin mažą kvepalų kiekį pabandymui.

Chanel Cristalle Eau Verte

Originaliai šie kvepalai moterims buvo sukurti prieš daugiau nei 40 metų – 1974 metais. Aromatingi ir gaivūs kvepalai dešimtmečiais lydėjo damas visame pasaulyje, tačiau įžengus į 21-ą amžių tapo populiariais ir tarp vyrų.

Suprantame, vyrams gali būti kiek nedrąsu bandyti kvepalus, skirtus moterims, tačiau iš tiesų rizikuojate mažiau nei jums gali pasirodyti. Mūsų visuomenėje tikrai mažai kvepalų ekspertų, kurie nematydami pakuotės, vien tik pagal kvapą, galėtų pasakyti ar kvepalai yra moteriški, ar vyriški. Jei pats kvapas jums patiks, tai koks skirtumas, kas parašyta ant etiketės? Visos tendencijos rodo, kad riba tarp lyčių kuo toliau, tuo labiau mažėja, todėl visai realu, jog netolimoje ateityje iš viso neliks tokios atskirties tarp kvepalų. Kodėl gi neaplenkus laiko, ir tos atskirties nepašalinus jau dabar?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *