Sofa-lova – taupantiems vietą ir pinigus

Sofa lovosPastaraisiais metais daug žmonių kraustosi į naujus namus ar tiesiog nusprendžia atsinaujinti savo jau turimą būstą ir taip pagerinti gyvenimo sąlygas. Kad namuose būtų gera ir jauku, reikia ne tik tinkamo remonto, bet ir funkcionalių bei patogių baldų, kuriais naudositės kiekvieną dieną. Jei kai kurie baldai nėra tokie svarbūs – pvz. drabužių spintos, lentynos ir pan., tai kiti turi itin didelę reikšmę, kadangi su jais tenka susidurti kiekvieną dieną. Sofa lovos yra vienas iš tokių baldų – ant jos sėdite arba gulite kasdien, todėl labai svarbu, jog šis baldas ne tik gerai atrodytų ir tiktų prie jūsų interjero, bet dar ir būtų funkcionalus ir patogus.

Planuojant savo gyvenamąją zoną labai svarbu efektyviai išnaudoti kiekvieną kvadratinį metrą, juk pastarieji yra tokie brangūs. Žinoma, jei gyvenate didžiuliame nuosavame name, šis aspektas jums galbūt ir nėra itin aktualus, tačiau didžioji dauguma žmonių turi gerai apgalvoti baldų išdėstymą ir pasirūpinti, jog vieta namuose nebūtų švaistoma. Dėl šios priežasties labai populiarūs multifunkciniai baldai, tame tarpe ir sofa lovos. Jei gyvenate vieno kambario bute, tai gali tapti vieninteliu racionaliu sprendimu – dienos metu ant baldo sėdite ir leidžiate laiką, o atėjus vakarui jį transformuojate į lovą ir ant jos miegate. Šis pasirinkimas aktualus ne tik gyvenantiems vieno kambario bute, kadangi sofa lovos leidžia priimti svečius, kurių priešingu atveju neturėtumėte kur paguldyti, arba tektų pirkti čiužinį ir jį tiesti ant žemės.

Sofa lovos iš pirmos pažiūros niekuo nesiskiria nuo įprastinių sofų – nepatyrusi akis šių dviejų skirtingų baldų net neatskirtų. Iš tiesų, skirtumai yra, tiesiog jie slypi technologijoje, kuri nėra taip greitai pastebima iš išorės. Šiame balde yra sumontuoti tam tikri mechanizmai, leidžiantys keisti sofos formą ir paversti ją į lovą, t.y. atlenkti atlošą. Dažniausiai toks baldas sukuria dvi miegamas vietas. Be to, po sofa-lova galima rasti ir dėžę, kurioje puikiai tilps patalynė ar kiti panašūs daiktai. Kaip matote, tokie multifunkciniai baldai yra labai praktiški. Žinoma, sofa lovos dažnu atveju kainuos daugiau, nei tiesiog įprastinė sofa, tačiau toks funkcionalumas yra vertas savo kainos. Vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį baldą, yra konstrukcijos tvirtumas. Kadangi tai yra transformuojama konstrukcija, visos judančios dalys turėtų būti pakankamai patvarios, jog po ilgo naudojimo laiko vis dar tinkamai atliktų savo funkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *