Mėnesio archyvas: 2020 m. gruodžio mėn.

Vaikų dantų priežiūra: patarimai

Suaugę žmonės dažniausiai skiria burnos priežiūrai dėmesio kur kas daugiau nei vaikai. Tačiau kas kaltas, kad vaikučiai per mažai rūpinasi dantukais? Būtent patys tėveliai, kurie dažniausiai ne tik kad nenuperka reikalingų priemonių, tačiau taip pat ir nepaaiškina – kaip tinkamai rūpintis visa burnos ertme, o ne tik dantimis.

Štai ir pats paprasčiausias dantu irigatorius gali padėti vaikui susidurti su kur kas mažiau sveikatos problemų ir kiekvieno apsilankymo pas mediką metu džiaugtis, kad jo šypsena ne tik graži, tačiau ir sveika.

Dantu irigatorius· Vaikų dantukų priežiūrai, lygiai taip pat kaip ir suaugusių žmonių, reikalingi irigatoriai. Jie padeda pašalinti ne tik minkštąsias, tačiau ir kietąsias apnašas. Tokiu atveju dantukai ges kur kas rečiau ir kiekvienas apsilankymas pas odontologą bus malonus.

· Taip pat reikia įpratinti vaikus, kad dantys turi būti prižiūrimi kasdien. Taigi, valyti juos du kartus per dieną yra būtina.

Skaityti toliau

Moteriški kvepalai tinkantys ir vyrams

Jei pro akis praleisite marketingo kampanijas, kurios kartais yra labai seksistiškos ir paremtos lyčių rolėmis, kurios šiuolaikiniame pasaulyje jau praktiškai nebeegzistuoja, galbūt atrasite naujų dalykų, kurie taps jūsų gyvenimo dalimi? Pavyzdžiui, kas pasakė, jog moteriški kvepalai, yra skirti tik moterims? Kas nutiktų, jei moteriškais kvepalais pasikvepintų vyras? Jei paklaustumėte bet kurio kvepalų eksperto, kuris išmano kaip ir iš ko yra pagaminti kvepalai, jis jums atsakytų, jog realiai tarp moteriškų ir vyriškų kvepalų skirtumo iš sudėties pusės nėra – tai tiesiog marketingas.

Nors nuo senų senovės medžio pagrindu pagaminti kvapai buvo laikomi vyriškais, o moteriški kvepalai dažniausiai remdavosi gėlėmis, šiais laikais šie aromatai yra maišomi, todėl tiek vienų, tiek kitų galima rasti ir ten, ir ten.

Šiais laikais egzistuoja moteriški kvepalai, kurie puikiai tiks kiekvienam vyrui.

Tom Ford Black Orchid

KvepalaiItin populiarūs Tom Ford kvepalai, savyje sutalpinantys jazminą, citriną, mandarinus ir dar daugelį kitų stiprių kvapų yra sukurti ir reklamuojami moterims, tačiau tikrai puikiai tiks ir kiekvienam vyrui.

Calvin Klein Obsessed For Women

Skaityti toliau