Karalienės miegamasis

BaldaiKartais miegamojo baldai gali sukurti lengvą elegantišką interjerą, o kartais jie sukuria kone Renesanso laikų princesės ar karalienės kambario vaizdą. Jeigu norime, kad spintos ir visi kiti baldai puikiai derėtų tarpusavyje, kad matytume nuostabią dermę, tuomet reikia tikėtis sukurti tikrai gražų interjerą. Karališkas interjeras miegamajame – kas tai? Tai minkšta prosenelės lova, tai puikūs baldakimai, minkšti kilimai, nuostabios užuolaidos ir daug kitų dalykų. Tad, jeigu norite, kad jūsų miegamasis būtų toks prabangus ir gražus, įmanoma tai gauti.

Didelė spinta

Taigi, pirmiausia reikia suvokti, kad karalienė yra turtinga, ji turi daug daiktų, daug suknelių, daug drabužių. Taigi, jos kambaryje turi būti didelė karališka spinta. Kaip atrodo karalienės spintos šiais laikais? Tai gali būti vis dar masyvųarchaišką stilių išlaikančios gražaus dizaino spintos. Dažnai tamsių spalvų, puoštos dekoro elementais, pagamintos iš sunkaus ir gero medžio. Turi turėti ir didelį puikų veidrodį, kitaip kas čia karališko? Žinoma, nebūtina visiškai įsijausti į senovės imitavimą, juk ne kostiuminę dramą statote, o tik norite puošnesnio miegamojo interjero.

Didelė lova

Visgi tokie esminiai miegamojo baldai kaip lova turėtų būti taip pat karališki. Lazdos tikrai neperlenksite, kad ir kaip atrodys pas jus lova. Ji turi būti tikrai didelė, irgi gali būti su specialiais kraštais, ant kurių galėtumėte rytais pasidėti kavą. Žodžiu, lova per didelė tikrai nebus. Tad nusiteikite, kad karališkame miegamajame turėsite tikrai karališką lovą. Didesnę, negu galite įsivaizduoti, ir tai jums turės patikti. Lova bus uždengta specialiais nėriniuotais ir gražiais uždangalais, užtiesimais, tai bus tas dalykas, kuris jums tikrai labai patiks. Negailėkite ir pagalvėlių ant lovos, ir dviejų didelių pagalvių.

Karališkos dekoracijos

Miegamojo baldai ne pagrindinis dalykas, sudarantis interjero stilių. Dar reikia paieškoti ir tinkamai panaudoti įvairiasdekoro detales. Tarkime, turėtų būti kaip jau minėjome daug pagalvėlių ant lovos, ir užtiesimas turi būti tikrai gražus. Be to, reikia, kad būtų ir užuolaidos gražios, nėriniuotos. Ir karnizai dailesni. Prie užuolaidų gali kaboti kutai – tai nuostabi puošmena, kuri jūsų kambarį padarys įkvepiančiai gražiu. Tad būtinai pasinaudokite šiais patarimais ir turėsite iš tiesų labai gražią lovą, kambarį, interjerą, nuotaiką, kuri leis jaustis ypatingais. Jeigu nepatinka šios idėjos, galbūt esate minimalistas ir norėtumėte paprastesnės, bet jaukios erdvės. Tada skaitykite straipsnius, kaip sukurtijaukų minimalistinį miegamąjį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *