Kad kompiuteris negestų

Pasakysiu taip – man pc repair London nebuvo reikalingas, tačiau draugai nuolat tokių meistrų ieško. Kodėl? Nes nemoka kompiuterio saugoti. Aš tikriausiai jau gyvendama Lietuvoje sugebėjau tiek visko patirti, kad dabar kompiuterio niekada nesugadinu taip baisiai, jog tektų nuolat kažkaip stengtis jį taisyti. Taigi, aš įsidėmėjau, kokios yra pagrindinės taisyklės, kad computer repairs nebūtų dažnas reiškinys. Kompiuterį reikia saugoti, jį suprasti, ir jo nebijoti. Tuomet programos nenulūš, kompiuteris neužges, duomenys nedings.

Saugoti kompiuterį

Kompiuterių priežiūra ir remontasPirmiausia yra saugojimas. Jeigu tai ne PC, o nešiojamas kompiuteris – tuomet ypatingai. Visis nešiojami, stumdomi ir kitaip mobilūs daiktai nuolat neišvengiamai patiria visokius smūgius ir traumas. Taigi, jums reikia maksimaliai stengtis apsaugoti nuo traumų. Kas gero iš to, kad vis tenka pirkti kitą kompiuterį, ką tai gero suteikia? Tikrai nieko. Jeigu jau po metų kažkas pradeda neveikti, nuo tada, kai nusipirkote, tai dažnai net į garantinį negalite kreiptis, nes žinote – čia jūsų kaltė. Tai jūs netyčia jį numetėte ant žemės, grubiai metėte krepšį kuriame buvo kompiuteris ar palikę prie lovos netyčia ryte ir užmynėte. Visada akivaizdūs būna padariniai. Kas nors stringa, neveikia, įskyla, ekranas gali išvis tapti nebepataisomas. Taigi, kompiuterį reikia saugoti nuo smūgių. Taip pat – nuo skysčių. Vengti to įpročio sėdėti prie kompiuterio su kavos puodeliu. Juk elektrinius prietaisus įjungtus paprastai patraukiate nuo vonios, kai maudotės – žinote, kad reakcija jums gali kainuoti gyvybę. Taip pat vandens ir kompiuterio susijungimas gali atimti gyvenimą kompiuteriui. Kita saugojimosi priemonė – antivirusinės programos. Tik tada kompiuteris galės pats save apsivalyti, jeigu turės tinkamą antivirusinę.

Suprasti kompiuterį

Jeigu kompiuteriui kažkas darosi, negalima to ignoruoti. Jūsų misija – pasistengti jį suprasti. Čia tas pats kas su kokiu žmogumi ar gyvūnu. Kaip su normalia mąstančia būtybe. Jeigu problemą smegenyse ignoruosite, ji gali geometrine progresija padidėti ir sukelti dar daugiau rūpesčių. Taigi, jeigu kažkas neveikia, veikia netinkamai, sulėtėja, vyksta ne tai, ko norėtumėte – bandykite ieškoti per paieškos sistemas, taip sakant „googlinti“. Bus ir patiems didelis pasitenkinimas, kai visi „užkibę“ dalykai pagaliau pradės normaliai funkcionuoti.

Nebijoti kompiuterio

Taip pat jums vertėtų nebijoti ir visokių kompiuterio naujovių. Tarkime, susidiegti naujesnes programas. Arba pereiti nuo Windows prie Linux. Ieškoti efektyviausio būdo patenkinti savo poreikius su kompiuteriu. Nebijoti naujovių – nes nieko nėra neišsprendžiamo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *