Šviestuvai namams

Kiekvieni namai kuriami su meile, nes norima sukurti gražią ir jaukią aplinką sau, šeimos nariams ir svečiams. Labai svarbus vaidmuo tenka apšvietimui, o šiuo metu parduodamų šviestuvų pasirinkimas išties gausus. Renkantis išsiaiškinkite, kokie yra sieninių, lubinių ir LED apšvietimo privalumai, ir tuomet pirkite labiausiai tinkantį.

LED šviestuvaiŠiandien paklausūs sieniniai šviestuvai, kurių galima rasti įvairių spalvų ir modelių bei dydžių. Tik nereikia galvoti, kad toks pasirinkimas lengvai pritaikomas tik koridoriuose. Sieninis šviestuvas puikiai tiks ir miegamuosiuose, ir vonios kambaryje, ir darbo ar vaikų kambariuose bei net ir svetainėje tinkamai pritaikius modelį galima bus sukurti išskirtinį interjerą. Tai puikus sienos akcentas. Svarbu, kad būtų pasirinktas ne tik tinkamas modelis, bet ir dydis. Mažose patalpose verčiau rinktis nedidelius šviestuvus, kurie tvirtinami prie sienos neišsikiša labai daug, o štai didelėse erdvėse gerai žiūrėsis didelis šviestuvas, kuris gali būti itin išsikišęs iš už sienos ribų. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį ir į spalvą. Tiesa, spalvą verčiau žiūrėti tiek su apšvietimu, tiek ir be jo. Visomis situacijomis sieninis šviestuvas turi gražiai derėti prie esamos patalpos stiliaus.

Jeigu jums reikalingas lubinis šviestuvas, tai pasirinkimas randamas dar didesnis. Jie yra labai populiarūs, todėl gamintojai pirkėjams siūlo daugybę prekių. Rinkitės atsižvelgdami į patalpų dydį. Čia svarbu paminėti, kad prie lubų tvirtinamiems šviestuvams labai svarbus ne tik visas patalpos dydis kvadratiniais metrais, bet ir lubų aukštis. Kuo didesnis atstumas nuo lubų iki grindų, tuo didesnis šviestuvas bus tinkamas. Galima rinktis įvairių ilgių šviestuvus. Jeigu lubos iki 3 metrų aukščio, tai nevertėtų rinktis itin didelių. Geriausia prieš perkant išsimatuoti patalpą ir tuomet keliauti į parduotuvę. Žinoma, kad svarbios ir spalvos. Didelėse erdvėse puikiai žiūrisi tiek šviesūs, tiek ir tamsūs šviestuvai ar jų tam tikros detalės, o štai nedideliame kambaryje labiau tiks šviesių spalvų šviestuvai.

LED apšvietimas yra dar vienas puikus būdas apšviesti patalpas. Dabar tai tapo labai populiaru. Daugelis šį apšvietimo metodą įvardina ir kaip mažiausiai pasirinkimo problemų keliantį variantą, nes nereikia ilgai svarstyti koks šviestuvas tiks. Tiesiog reikia pasirūpinti tinkamu LED apšvietimu ir viskas.

Labai didelis pasirinkimas siūlomas parduotuvėse, tad išsirinkti šviestuvą nebus sudėtinga. Svarbu atsižvelgti į kai kuriuos patarimus ir rinktis jums patinkantį modelį. Iš gausybės įvairiausių šviestuvų tikrai rasite sau labiausiai tinkantį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *