Greitieji kreditai: pražūtis ar išsigelbėjimas?

Pritrūkus pinigų atrodo, kad viskas slysta iš po kojų. Ieškoma alternatyvų, kurios galėtų padėti išspręsti susidariusias finansines situacijas. Greitieji kreditai – vienas iš patraukliausių pasiūlymų, kurį įvertina lietuvaičiai. Paprasčiausiai, pinigai gaunami labai greitai, nereikia atitikti labai įmantrių sąlygų, o palūkanos kur kas mažesnės nei skolinantis iš bankų.

KreditaiGreitieji kreditai – puikus pasirinkimas, jei mokėsite tinkamai su jais elgtis. Rodos, viska turėtų būti labai paprasta: išsirenkate įmonę iš kurios planuojate pasiskolinti, susipažįstate su visomis sąlygomis, galiausiai, užpildote paraišką ir laukiate, kol pinigai pasieks jūsų kišenę. Rodos, viskas labai paprasta ir sunku būtų rasti grandinėje skylę, kurioje galėtų iškilti kokios nors problemos. Tačiau iškyla. Būtent todėl žmonės kartais ir agituoja, kad „greitukai“ nėra pats geriausias pasirinkimas, kuriuo verta pasinaudoti. Gali kilti natūralus klausimas, ar tikrai įmonės kažką pažeidžia skolindamos? Galbūt paprasčiausiai žmonės negeba įvertinti savo galimybių ir skolinasi net ir tuomet, kai tiksliai žino, kad grąžinimas jiems gali būti kiek per daug komplikuotas.

Kuomet reikia pinigų, greitieji kreditai visada geras pasirinkimas, tik reikia atsižvelgti į kelis aspektus, kurie jums palengvins visą paieškų procesą:

  • Ar pirmas kreditas suteikiamas nemokamai? Tai yra, grąžinti reikės tokią pat pinigų sumą, kaip ir pasiskolinote.
  • Per kiek laiko reikės grąžinti pinigus? Ar laiko tarpo jums tikrai užteks atiduoti ne tik pasiskolintai sumai, tačiau tokiai, kuri gaunama sudėjus ir palūkanas?
  • Kokio dydžio palūkanos egzistuoja? Kiekviena įmonė nustato savas. Visada galima pasirinkti tokį variantą, kuris tenkintų labiausiai poreikius. Tiesa, neužsikabinkite vien už to. Kartais palūkanos labai mažos, tačiau reikia pinigus grąžinti per labai trumpą laiką ir žmogus tikrai nelaimi pasirinkęs tokį variantą.
  • Ar yra kokios nors papildomos sąlygos, kurios gali jus atgrasyti pasirinkti konkretų variantą. Kai kurios įmonės teikia paskolas tik tokiu atveju, jei paliekate užstatą. Ne visiems tai tinkamas variantas, tad pagalvokite, ar jus tai tenkina?

Įmonę, kuri jums paskolins pinigų, turi atitikti visus jūsų reikalavimus. Būtent todėl paieškoms skirkite kuo daugiau laiko. Daugeliu atveju greitieji kreditai tikrai nuoširdžiai padeda išspręsti iškilusias finansines problemas. Blogiausia, kai žmonės paslauga pasinaudoja per daug skubėdami ir neapgalvodami visų įmanomų variantų. Galiausiai gailisi, kad priėmė neteisingą sprendimą. Tačiau šiuo atveju negalima nieko kito kaltinti, o tik save.

Kuo atidžiau ieškosite įmonės, tuo labiau pavyks džiaugtis rezultatais. Kreditus teikiančios kompanijos yra išsigelbėjimas, o ne pražūtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *