Maistinės svarstyklės naujam gyvenimo būdui

Svarstyklės maisto svėrimuiKai sužinojau, jog yra tokia gera elektroninių svarstyklių parduotuvė, nusprendžiau iš karto pradėti kitą gyvenimą. Visada dėl antsvorio būdavo gėda eiti pirkti į parduotuvę svarstykles, norėdavosi, kad niekas to nematytų. Juk argi ne juokinga būtų nuotrauka, jei kas nors staiga su savo išmaniuoju telefonu tai įamžintų: štai storulė, kuri eina pirkti svarstyklių. Ir juokinga, ir graudu vienu metu, ar ne! Na, kadangi man jau pabodo vis būti tame pačiame amplua, internetu užsisakiau dvejas svarstykles ir pradėjau savo kryžiaus kelią.

Sau pasisverti

Pirmiausiai elektroninė svarstyklių parduotuvė man patiko dėl to, kad joje buvo nesunku išsirinkti tokias svarstykles, kokių tikrai norėjosi. Man pagaliau atėjo metas nusipirkti geras elektronines svarstykles. Atrodė, kad jau tikrai per ilgai naudojuosi tomis senomis ir nieko gero visiškai nežadančiomis. Taigi, taip ir padariau – nepasigailėjau, labai gerai veikia jos. Dabar galiu svertis tiesiog gramų tikslumu, o dar ir parodo, kiek turiu numesti, kiek numečiau, koks riebalų kiekis ir koks kūno masės indeksas.

Maisto svėrimas

Mano dieta pagaliau remiasi kažkokiais normaliais moksliniais dalykais. Anksčiau kažkaip vis užkibdavau ant tokių keistų dietų, kur nieko nesuprasdavau. Būdavo sudarytas tam tikras valgiaraštis ir pagal jį žinodavau, kaip turiu maitintis. Pavyzdžiui, žinodavau, kad turiu, tarkime, valgyti tik žuvį ryte, o vakare tik daržoves. Arba, kažkodėl vien mėsą. Arba tik kokias nors košes. Bet taip aš lengvai nukrypusi nuo kurso išvis paskandindavau laivą. Kai kažką ne taip suvalgydavau, nebežinodavau, ar dar tebesu žaidime, ar jau iškritau iš jo. O kas, jeigu šis mano nukrypimas rodo, kad dabar jau nebekris svoris? Taigi, nuspręsdavau normaliai pradėti laikytis nuo pirmadienio, o kol kas pasimėgauti tuo, ką dar galiu gauti ir turėti.

Tačiau mano naujoji dieta man atvėrė tiesiog visiškai kitokias galimybes. Be galo smagu suvokti, kad neprivalai visko daryti taip, kaip parašyta žurnaluose. Aš tiesiog pradėjau skaičiuoti kalorijas. Kai žinau, kiek kalorijų turi koks nors produktas, tai tą kąsnį, kurį ketinu valgyti, padedu ant maistinių svarstyklių, ir jau netrukus žinau, kiek kas sveria, bei kiek galiu suvalgyti jo. Pagal svorį apskaičiuojamos kalorijos. Šis metodas man labai patinka, nes iš esmės, galiu valgyti, ką noriu. Taip pat turiu platų mąstymą, suvokiu, kaip visa tai veikia, kas čia per žaidimas, net jei suklystu – žinau, kaip grįžti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *