Kuriame įdomų prisistatymą

Jauniems kūrybingiems žmonėms tarsi neturėtų būti problema susikurti įdomų savo asmenybės prisistatymą, kai norima įsidarbinti dizaineriu kokioje nors kompanijoje. Tačiau įdomu tai, kad visgi daugumai vis tiek dar reikėtų pasidomėti, kas yra top graphic designers. Manau, kad autoritetai yra ne tam, kad jais aklai sektume, o tam, kad jie taptų tokiais paprastais vedliais. Mes galime tiesiog pasidomėti jais tam, kad gautume daugiau įkvėpimo, o sekti aklai tikrai nebūtina. Taigi, štai keletas patarimų, kaip sukurti tokį patrauklų gyvenimo pristatymą, norint dirbti dizaineriu, kad bent kažkurie darbdaviai susidomėtų.

Imkite pavyzdį iš autoritetų

Geriausiai dizaineriai LondoneDar vienas dalykas, tai yra gera įtaka sau pačiam. Sakoma, kad jeigu nori gerai piešti, tai turi iš namų išmesti ir nuo sienų nukabinti visus prastus beverčius paveikslus. Jie tik gadina jūsų skonį. Reikia pasikabinti tokius, kurie būtų iš tikro labai geri, kažkokių profesionalų atlikti. Na ir kas, kad jums senelė padovanojo tą tragišką nutapytą peizažą – bet jeigu jūs patys ketinate būti profesionalai, tai baisių teplionių pas save nelaikykite. Taip pat yra ir su planavimu dirbti gerais dizaineriais. Jeigu tikrai norite atsidurti tarp profesionalų, tai pirmiausiai atsidurkite tarp jų virtualiai. Apsupkite save iš tiesų labai gerais pavyzdžiais, ir tai pamažu galės duoti jums kažkokios naudos, tai tarsi persismelks į jūsų sąmonę, ir jūs turėsite viską, iš ko galėsite semtis tos gerosios patirties. Jums nereikia nieko kopijuoti, tiesiog būkite su savo mokytojais tarsi įkvėpimo šaltiniais. Ar tai būtų web site, ar konkretūs produktai su gražiu dizainu.

Nepamirškite, ką komunikuojate

Komunikacija yra tas dalykas, kuris labai dažnai šiais laikais apsprendžia daugybę procesų. Jeigu remtumėtės paprastomis medijų teorijomis, pamatytumėte, kad pranešimas ir komunikacija yra esminės ašys, ant kurių laikosi visa ir vizualioji ir kūrybingoji industrija. Taigi, jeigu norite dirbti, jeigu norite tinkamai prisistatyti, nepamirškite, kad jūsų prisistatymas – tai tarsi strėlė, turinti lėkti į taikinį. Ji turi būti pastebima, išraiškinga, paleidžiama tinkamu metu, tačiau taip pat ji ir turi lėkti ne pro šalį, o ten, kur yra pats viduriukas. Tai gali būti jūsų kelias į sėkmę, ir jūs neturėtumėte to nuvertinti. Nedarykite savo pristatymo kaip kažkokio betikslio cirko. Na ir kas, kad jūs pasirodysite be galo spalvinga asmenybė, jeigu nesimatys, kad mokate tinkamai komunikuoti. Rinkitės tik tokias priemones, kurios tinkamai pateisintų jūsų tikslą – gerai pranešti savo žinutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *